Spotkanie z Magdaleną Kuszewską
i trójmiejską premierę najnowszej książki reporterki pt. “Gładko”.

Za duże, za małe, za brzydkie, za stare. Niedoskonałe.
Polacy rzadko mówią o narządach intymnych, ale coraz chętniej
je poprawiają. Magdalena Kuszewska rozmawia o zabiegach ginekologii estetycznej i urologii estetycznej z ekspertami: lekarzami specjalistami, psychologami, seksuologami, terapeutami, a także z innymi osobami, w tym takimi, które takim zabiegom się poddały. Czy zabiegi rozwiązały ich problemy? Jesteśmy narodem wstydliwym. Wstydzącym się i zawstydzającym siebie nawzajem. Oceniającym.
Ale czy wstyd to jedyny powód, dla którego poddajemy się takim zabiegom? Jaką rolę w tym wyścigu po doskonałość odgrywają kult młodości i obsesja piękna.

Magdalena Kuszewska
Dziennikarka, autorka książek i e-booków, ekspertka intymności, trenerka komunikacji, absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowej psychologii na Uniwersytecie SWPS. Rzeczniczka prasowa Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Ekspertka medialna, gości m.in. w „Dzień dobry TVN”, w audycjach radiowych i w prasie. Od kilku lat pisze odważne reportaże dla portalu Newsweek.pl. W ponad dwudziestoletniej karierze dziennikarskiej publikowała m.in. w „The Warsaw Voice”, „Twoim Stylu”, „Pani”, „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Vogue”, „Polska. The Times”, „National Geographic Traveler”, „Esquire”, „Gali” i na portalu Onet.pl.
Autorka głośnej książki „Chciałbym… Męskie fantazje seksualne” i poradnika „Dobre nawyki. Zakochaj się w życiu na nowo”. Współautorka książek: „Co boli związek”, „Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów”, „Rozmowy o odpowiedzialności” (tom 4 i 5), „Poradnik skutecznego działania. Jak nie odkładać spraw na potem w obliczu prokrastynacji”, „Backstage. Kulisy męskiego top modelingu”, a także e-booka „Sekrety penisów. Jak oni to robią?”

Spotkanie poprowadziła Patrycja Blindow – animatorka kultury, kiniara z kina Żeglarz w Jastarni, medioznawczyni, dziennikarka.

About Author