Już 25 maja zapraszamy państwa na warsztaty z dr Beatą Mańkowską, autorką książki "Wypalenie zawodowe - źródła mechanizmy zapobieganie" (Wyd. Harmonia).

Już 25 maja zapraszamy państwa na warsztaty z dr Beatą Mańkowską, autorką książki “Wypalenie zawodowe – źródła mechanizmy zapobieganie” (Wyd. Harmonia).

Miejsce: Cafe Księgarnia Vademecum, ul. Świętojańska 5-7 Gdynia
Termin: 25.05.2017, godz: 18:00

Na warsztaty wstęp wolny

Wydarzenie na Facebooku
Wydarzenie na Trójmiasto.pl

Kiedyś uważano, że wypalenie zawodowe grozi głównie przedstawicielom zawodów związanym z kontaktem z ludźmi oraz niesieniem im pomocy: lekarzom, pielęgniarkom, nauczycielom, pracownikom socjalnym i psychologom, ale według obecnego stanu wiedzy na syndrom ten narażeni są przedstawiciele wszystkich zawodów i ludzie w każdym wieku, choć szczególnie osoby młode i rozpoczynające dopiero karierę zawodową – pełne zapału i idealizmu zawodowego, który w zderzeniu z rzeczywistymi wymogami i warunkami pracy okrutnie rozczarowuje.

Beata Mańkowska jest doktorem nauk społecznych, adiunktem w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Badania własne koncentruje wokół problematyki stresu i wypalenia zawodowego pracowników instytucji pomocy społecznej. Jest psychologiem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Society for Occupational Health Psychology.

About Author