Już 24 lipca (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Mariną Hulią, współautorką "Recydywisty", w przestrzeni Cafe Księgarni Vademecum. Pani Marina będzie też gościem tegorocznej edycji Festiwalu Globaltica! Wstęp wolny.


zdjęcie: East News

Już 24 lipca (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Mariną Hulią, współautorką “Recydywisty”, w przestrzeni Cafe Księgarni Vademecum. Pani Marina będzie też gościem tegorocznej edycji Festiwalu Globaltica! Wstęp wolny.

O książce

Marina Hulia napisała “Recydywistę” wraz z Zbigniewem Wojnarowskim.

Książka opowiada o recydywiście, którego los może się jeszcze odmienić. Wybitna działaczka społeczna, Marina Hulia, zdradza najintymniejsze epizody ze swojego osobistego życia i wciąż żywi nadzieję, że jej miłość może uleczyć człowieka, który nie jest jej obojętny. “Recydywista” nie jest tkliwą historią o wzajemnej miłości z obowiązkowym happy endem. To jest opowieść o zrastaniu się z więzieniem i o tęsknocie za wolnością. O zlewaniu się w jedno z nałogiem człowieka, który nie przestał wierzyć w miłość. Wydawać by się mogło, że przegrał, ale wierzymy, że dzięki tej książce podejmie walkę na nowo.

Marina Hulia – Urodzona w 1965 r. w Czerkasach na Ukrainie, od dwudziestu lat mieszkająca w Polsce, wszechstronnie uzdolniona, społecznik, laureatka licznych nagród i wyróżnień za działalność społeczną.

Wydarzenie na Facebooku
Informacja na Trójmiasto.pl

Organizacja: Fundacja Vademecum i Globaltica World Cultures Festival

About Author