„Podróż po siebie” to książka dla dzieci, którym towarzyszą dorośli, dla młodzieży, która ma dorosłego przewodnika, i dla dorosłych przy okazji. Jeżeli tęsknisz za opowieściami mitycznymi, marzysz o zharmonizowaniu się z naturą, szukasz duchowych przewodników wśród zwierząt i chcesz dawać bliskim osobom w prezencie rzeczy wartościowe, takie, których nie da się kupić w markecie – jest to książka dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dorota Bielska – reżyserka teatralna, pisarka, mama dwojga nastolatków. Pomysł na książkę narodził się po spektaklu, który autorka zrealizowała kilka lat temu dla dzieci w wieku szkolnym. Rozmów z widzami po spektaklach było tak dużo, rozmów poważnych, w emocjach – że reżyserka postanowiła zmienić medium opowieści i dotrzeć do szerszego grona odbiorców przy pomocy książki z obrazkami…

Jarek Rebeliński – terapeuta, artysta plastyk, tata dwóch nastoletnich synów. Dla niego ta praca miała również wymiar duchowy. Jarek i Dorota wspólnie tworzą duet YouArt, realizując liczne projekty artystyczne, terapeutyczne i społeczne.

About Author