Zapraszamy państwa serdecznie na spotkanie z Mariuszem Koperskim, autorem powieści kryminalnej "Po własnych śladach". Widzimy się już 21 września - to czwartek - w Cafe Księgarni Vademecum w Gdyni.

Zapraszamy państwa serdecznie na spotkanie z Mariuszem Koperskim, autorem powieści kryminalnej “Po własnych śladach”. Widzimy się już 21 września – to czwartek – w Cafe Księgarni Vademecum w Gdyni.

Kiedy? 21 września (czwartek), godz. 18:00
Gdzie? Cafe Księgarnia Vademecum, ul. Świętojańska 5-7

“Po własnych śladach” to powieść dla dociekliwych, jak również dla tych, którzy pragną poczuć prawdziwy klimat tatrzańskiego miasta, niedostępny dla turystów. Nieoczywista śmierć i zwroty akcji – to zapowiada niezwykłe śledztwo. A wszystko rozgrywa się wśród podmuchów halnego i górskiej zimy.

Wigilijny wieczór. Z drogi wypada samochód i przebija się przez ścianę chaty. Na miejscu ginie kierowca auta. Uwagę policjanta śledczego zwraca twarz ofiary zdarzenia. Czy jest możliwe, by była tak zmasakrowana na skutek wypadku? Pocięta skóra głowy, a zamiast twarzy – miazga mięsa, spod której wyziera biel kości. Być może wypadek to tylko kamuflaż dla brutalnej zbrodni.

Mariusz Koperski – urodził się w 1968 roku. Od 25 lat mieszka w Zakopanem i Kościelisku. Jest absolwentem filologii germańskiej, literaturoznawcą i pedagogiem. Pełnił funkcję wiceburmistrza Zakopanego. Debiutował dwa lata temu dobrze przyjętym kryminałem „Śmierć samobójcy”.

About Author