SONY DSC

09.11.2016 w naszej księgarni odbył się finał Międzyszkolnego Turnieju Gier Planszowych Historycznych. Rozgrywkę poprowadził Norbert Kaznowski. Nagrody dla uczniów ufundował Urząd Miasta Gdynia, a dla nauczycieli Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w Gdyni. Gimnazjaliści grali w grę "Pan tu nie stał", czyli kolejkowe bitwy rodem z PRL-u. Gracze przenieśli się na chwilę do czasów PRL-u.

09.11.2016 w naszej księgarni odbył się finał Międzyszkolnego Turnieju Gier Planszowych Historycznych. Rozgrywkę poprowadził Norbert Kaznowski. Nagrody dla uczniów ufundował Urząd Miasta Gdynia, a dla nauczycieli Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność w Gdyni. Gimnazjaliści grali w grę “Pan tu nie stał”, czyli kolejkowe bitwy rodem z PRL-u. Gracze przenieśli się na chwilę do czasów PRL-u.

Zwycięzcą okazał się Rafał Goławski z Gimnazjum nr 7. Drugie miejsce zajął Abou Khodr Ali z Gimnazjum nr 3. Następna była Natalia Janik z Gimnazjum nr 15 oraz Karol Godzina z SOSW nr 1. Wszystkim graczom serdecznie gratulujemy.
Sponsorom serdecznie dziękujemy, a gimnazjalistów zapraszamy za rok.

About Author