Nasz cykl warsztatów literackich "Dzieci piszą" co roku wzbogaca świetne spotkanie autorskie. Tym razem zachęcamy państwa do posłuchania Małgorzaty Karoliny Piekarskiej. Wydarzenie obędzie się już 2 grudnia (to sobota) o godz. 15:00 w Cafe Księgarni Vademecum.

Nasz cykl warsztatów literackich “Dzieci piszą” co roku wzbogaca świetne spotkanie autorskie. Tym razem zachęcamy Państwa do spędzenia popołudnia z Małgorzatą Karoliną Piekarską, zaraz po warsztatach w sobotę (2 grudnia) o godz. 15:00 w Cafe Księgarni Vademecum.

Kiedy? 2.12.2017 (sobota), godz. 15:00
Gdzie? Cafe Księgarnia Vademecum w Gdyni, ul. Świętojańska 5-7

Małgorzata Karolina Piekarska – Jest autorką takich książek jak: “Klasa pani Czajki”, “LO-teria” czy wydanych ostatnio “Czucie i wiara czyli warszawskie duchy” oraz “Syn dwóch matek”. Urodzona w 1967 r. w Warszawie. Pisarka, dziennikarka prasowa i telewizyjna. Od 1996 roku współpracuje z TVP, a w latach 1994-2006 z dwutygodnikiem Cogito. Publikowała też na łamach Victora gimnazjalisty. Od 2014 jest prezesem Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. W 2004 roku jej książka “Klasa pani Czajki” trafiła na listę bestsellerów tygodnika Wprost w kategorii “Dla dzieci i młodzieży”, stając się jedyną pozycją polskiego autora. Fragmenty powieści znalazły się w kilku podręcznikach do języka polskiego.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Zadrożna.

Zestaw zdjęć ze spotkania

About Author