Zimy ni widu ni słychu ale ferie są 🙂 To zapraszamy do zabawy 🙂

Zapraszamy na cykl kreatywnych warsztatów plastycznych z elementami j. angielskiego i planszówkami. Będziemy spotykać się od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-13:00 przez cały okres ferii zimowych.
Każdego dnia wykorzystamy inne, różne techniki plastyczne podczas warsztatów, których temat kojarzyć się będzie z zimą.

A za sprawą piosenek, zabaw i słówek w zimowej tematyce, wprowadzimy młodych uczestników w magiczny świat języka angielskiego.
Każde spotkanie będzie różnić się od poprzedniego, dostarczy wielu pozytywnych wrażeń, uśmiechu, mnóstwa zabawy oraz pozwoli pobudzić wyobraźnię.
Tu czasu na nudę nie będzie 🙂

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat- inaczej szyć będą rodzice 🙂 🙂 🙂

Poniżej przedstawiamy plan warsztatów na poszczególne dni:

I TYDZIEŃ FERII

13.01 Poniedziałek – Kolorowe Śnieżynki
Zasypią nas kolorowe płatki śniegu z papieru i bibuły. Powstaną piękne witraże, zawieszki i ozdoby okien. A na koniec, jeżeli czas pozwoli, to zagramy w wybraną planszówkę.

14.01 Wtorek – Zimowa Wioska
Odkryjemy przytulną wioskę na tle malowanej zorzy polarnej. Powstaną niesamowite obrazy oraz małe budowle. A na koniec, jeżeli czas pozwoli, to zagramy w wybraną planszówkę.

15.01 Środa – Rozbrykane Bałwany
Odwiedzą nas wesołe bałwany wykonane z papieru i włóczki. Zagramy w gry zręcznościowe oraz zrobimy wyścig bałwanów.

16.01 Czwartek – Tupot Pingwinów
Spotkamy się z papierowymi pingwinami, które rozpoczną marsz po stworzonej przez nas grze planszowej oraz które będą nam towarzyszyć w podróży przez świat książkowej fantazji.

17.01 Piątek – Przytulne Lampiony
Wykonamy inspirowane zorzą polarną i zimowym niebem przytulne lampiony. A na koniec, jeżeli czas pozwoli, to zagramy w wybraną planszówkę.

II TYDZIEŃ FERII

20.01 Poniedziałek – Leśne Ludki
Odwiedzą nas leśne ludki wykonane z szyszek, włóczki i filcu. Ponadto powstaną oryginalne szyszkowe łańcuchy. A na koniec, jeżeli czas pozwoli, to zagramy w wybraną planszówkę.

21.01 Wtorek – Pierzaści Przyjaciele
Wykonamy kolorowe ptaszki z wykorzystaniem farb, filcu oraz skrawków materiału. Będą elementy szycia. A na koniec, jeżeli czas pozwoli, to zagramy w wybraną planszówkę.

22.01 Środa – Zimowy Las
W wyobraźni powędrujemy w głąb zimowego lasu, żeby odkryć jego barwy, mieszkańców i dary natury. Powstaną unikalne obrazy malowane różnymi technikami i z wykorzystaniem różnych przyborów plastycznych. A na koniec, jeżeli czas pozwoli, to zagramy w wybraną planszówkę.

23.01 Czwartek – Polarny Miś
Wpadnie do nas nie jeden miś polarny. Będziemy tworzyć, grać i bawić się, nie zawsze we własnej skórze. 😉 Wszyscy będą mogli wcielić się w rolę misia.

24.01 Piątek – Mroźny Stwór
Ostatnie spotkanie będzie zarazem bliskim spotkaniem z Mroźnym Stworem z dalekiej zimowej krainy. Wykonamy przytulanki Yeti. Znów pojawią się elementy szycia.

Rozgrzej swoje pasje i kreatywność w zimowe dni wolne od szkoły!
Serdecznie zapraszamy!

Wstęp:
– jednorazowo- 25 zł
– karnet na 10 zajęć- 200 zł

Zapisy zbieramy tradycyjnie
– telefonicznie: 58-661-15-41 lub
– mailowo: ksiegarnia@vademecumgdynia.org

About Author